603. Kiedy jestem w górach nie istnieje świat zewnętrzny, zgiełk i pośpiech. Jest tylko natura i życie razem z jej rytmem.

603. Kiedy jestem w górach nie istnieje świat zewnętrzny, zgiełk i pośpiech. Jest tylko natura i życie razem z jej rytmem.

Aparat: Sony - EXIF
Model: D5803
Przys?ona: f/2.0
Ogniskowa: 4.6mm
Na?wietlanie: 10/25000
ISO: 50

moje apogeum!

Od ostatniego postu minął tydzień. Tylko tydzień i aż tydzień. 

Czasami naprawdę zastanawiam się jak ja to robię, że dostaję to czego chcę. I czasami mogę powiedzieć, że mam szczęście...

Od początku.

Na weekend wyjechałam w góry. W zasadzie przed samym wyjazdem chciałam zrezygnować, ponieważ nie miałam humoru a w glowie jedną myśl. To trzy dni bez zobaczenia go. Do tego wiedziałam, że cały weekend zapowiada się mokro, ponieważ wrócił sąsiad i panowie to oblewali. Ostatecznie pod naciskiem dziewczyn - pojechałam. Zdecydowałam się na godzine przed odjazdem autobusu, spakowałam w kwadrans. No i z ciężkim sercem, zniknęłam. Żałowałam, ale z obecnej perspektywy, nie żałuję. 

Dzięki temu wyjazdowi, wiem, że mu zależy, że potrafi tęsknić. Odkrywam w nim coraz więcej uczuć, których myślę, że się sam nie spodziewał.

No i jak zostało to powiedziane. Zakopane uratowało moje dziewictwo. W przeciwieństwie do niektórych, którzy nad ranem popłynęli.

Mimo, że mnie nie było i tak wiedziałam co się dzieje. A działo się dużo. 

Okazuje się, że znaczę dla ludzi tutaj, naprawdę wiele, mimo, że nie pokazują tego. Pirat, którego Wam opisywałam ostatnio, jest o mnie ewidentnie zazdrosny. I trochę mnie to fascynuje a trochę przeraża. Pisał do mnie w nocy, kiedy byłam w Zakopanem. Wysyłał swoje zdjęcia. Żalił się. I wiem tyle, że nie jest szczęśliwy, chociaż chce stworzyć wokół siebie taką otoczkę.

Nie było mnie 2,5 doby. A podobno temat mnie był niewyczerpany. Jakieś podteksty i nie tylko. Ciągle padało moje imię. Brakowało im mnie, jemu. Widziałam jak patrzył na mnie w niedzielę. Jak nie mógł oderwać wzroku, jaki był. A ja się odjebałam. Tak, bardzo. Bo chciałam, bo potrzebowałam. Wiem jak to działa na niego. Do tego piłam na mieście. Wróciłam do akademika, otworzyłyśmy z dziewczynami wino, były pomarańcze, ptasie mleczko. Impreza. Oni wrócili, też pili. Impreza. Ich dzień 3. Nie robiłam nic żeby go pokusić, oprócz tego, że byłam. Zrobiłam tyle, że usiadłam. Między nim i drugim chłopakiem. A tamten zaczął mnie wychwalać. Ta zazdrość w nim. Od razu jego ręce przy mnie, obejmowanie mnie, jakieś niby niewinne dotykanie. Idziemy myć naczynia. I całujemy się przy zlewie. I kapie z gąbek piana, ale nam to nie przeszkadza. A potem idę na balkon. I go nie wołam, ale wiem, że idzie za mną. Ze mną. I wszyscy na składzie wiedzą, że zniknęliśmy, razem. I znowu się całujemy i dostaję mało moralne propozycje, na które kolejny raz się nie godzę, chociaż wiem, że tego chcę.

I dowiaduje się, że dzień wcześniej zamiast iść spać, siedział na krześle, chociaż na nim prawie spał. A na pytanie czy idzie spać, odpowiadał, że nie ponieważ czeka. Czeka. Na co? A raczej na kogo. Teraz wiem, że na mnie.

Jestem przekonana, że stanie się to prędzej czy później. Chciałabym czekać do czerwca. Ale po drodze są juwenalia, na których okazuje się, że nie mogę być bo wyjeżdzam na 3 dni. Więc. Nawet mam prognozowaną datę tej nocy.
I będzie "patrz, znowu zniknęli razem..." 

MegeraP.S Pisałam tą notkę prawie godzinę i nie jestem zadowolona z efektu końcowego, ale tak trudno ubrać w słowa to co dzieje się w moim życiu...

Link do wpisu:

Komentarze

kikusia1225
13 miesięcy temu

Odkąd cię znam to nie apodziewalam sie takiej notki po tobie. Ale wiesz co? Zależy ci sie to wszystko, masz kogoś komu zależy na tobie i w wzajemnością. Także mała dawaj czadu. Uwodz go ile sie da i zdobądz. Nadchodzi twój czas

kikusia1225: Odkąd cię znam to nie apodziewalam sie takiej notki po tobie. Ale wiesz co? Zależy ci sie to wszystko, masz kogoś komu zależy na tobie i w wzajemnością. Także mała dawaj czadu. Uwodz go ile sie da i zdobądz. Nadchodzi twój czas

odpowiedz

Reklama
13 miesięcy temu

pogmatwane
13 miesięcy temu

kikusia1225:
Właśnie tak, to trzeba działać

pogmatwane: kikusia1225: Właśnie tak, to trzeba działać

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

603. Kiedy jestem w górach nie istnieje świat zewnętrzny, zgiełk i pośpiech. Jest tylko natura i życie razem z jej rytmem. :: Od ostatniego postu minął tydzień. Tylko tydzień i aż tydzień. 
Czasa<br />mi naprawdę zas

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 624. Jeden ruletką. Wylosujesz mnie kiedyś?  :: Moje życie to jedna wielka loteria.&nbsp;
Mam już dość, tak szczerze.&nbsp;
Jedyn<br />e co mogę t

  2 miesiące temu

 • 623. A jak u Ciebie? Znośny jest ten twój świat? :: Myślałam, że nie mam marzeń.&nbsp;
Bo dla mnie marzenie to od razu coś wielkiego, coś co wymaga

  2 miesiące temu

 • 622. Śmierć jest o wiele gorsza, dla tych, którzy pozostają na ziemi. :: Uświadomiłam sobie właśnie, nocą, 16 lutego, że straciłam prawie wszystkich, na kt&oacute;rych m

  2 miesiące temu

 • 621. Śmierć to błahostka do tego, gdy nikt nas nie kocha.  ...a my kochamy. :: Minęło prawie p&oacute;ł roku.
Nie wiem kiedy.
Wszystko zniknęło wraz z Tobą.
Nie radzę sobie. T

  2 miesiące temu

 • 620. Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej bliskości. :: Nic nie ma znaczenia w obliczu śmierci.&nbsp;
Okazu<br />je się, że nie ma się tak naprawdę żadnych pr

  7 miesięcy temu

 • 619. Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój. :: Miałam tu bywać częściej a tymczasem bywam rzadziej.
Nie wiem, co, po co i dlaczego.
Napisałam do ni

  8 miesięcy temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (15)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili