575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć...

Album: selene  

575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć...

Włącz muzykę/film

księżyc.

Dziewczyny, ludzie, nieliczne jednostki, które czytają te wypociny, niczego odkrywczego tu  nie napiszę, ale życie jest kurewsko ciężkie.

Najgorszą rzeczą jest podzielona rodzina. Jak być dobrym skoro stawiają Ci ultimatum: wybieraj. Wybieraj... między rodziną a rodziną. I z zewnątrz nikt Ci nie powie, że coś jest tu nie tak. A każdy ma swoje tajemnice i nigdzie nie jest idealnie i pod paznokciami perfekcyjnej rodziny zobaczysz ile tam brudów i nieszczęść. Nie będę się rozpisywać i was wtajemniczać bo nie ma się czym chwalic, ale naprawdę nie rozumiem jak można być tak znieczulonym na najbliższą osobę w swoim życiu, która stoi w cieniu śmierci. 

Nie ma się co oszukiwać, moja babcia ma raka, była operacja, jest 5 tygodni naświetlań. Rak złośliwy. Znika w oczach, jak przedtem tego nie widziałam, tak teraz widzę jak skóra coraz bardziej wisi na szyi, jak spodnie wiszą coraz bardziej. I coraz ciężej być obojętnym na słowa "chciałbym być na Twoim weseku jeszcze". I coraz bardziej boli jak się słyszy "ale Ty się mną nie brzydz", chociaż wcale taka myśl Ci do głowy nie przychodzi.

I dzisiaj już pękłam jak zobaczyłam jakie wywody i jakie oskarżenia padają na moją mamę - jedyną osobę, dobrą duszę, która stara się pogodzić wszystkich własnymi siłami. I się popłakałam, bo nie wyobrażam sobie świąt. I nie wiem co będzie dalej. Ale wiem jedno, nie zostawię osoby, która teraz potrzebuje bliskości, która bije się z czasem, na którą spadł taki wyrok.

 

 

 

 

 

Megera

 

 

 

 

 

 

P.S Ostatnie godziny w wieku lat dziewiętnastu, spadło na mnie jeszcze więcej. Żebym miała z czym wejść w 20 letnie życie.

Link do wpisu:

Komentarze

ekscentrycznie
9 miesięcy temu

I dobrze postępujesz. Nie powinnaś na nikogo patrzeć, tylko kierować się własnym sercem i rozumem. Twoja babcia Cię bardzo teraz potrzebuje, więc popełniłabyś ogromny błąd zostawiając ją w takiej sytuacji.

Trzymaj się dzielnie Mycha :c

ekscentrycznie: I dobrze postępujesz. Nie powinnaś na nikogo patrzeć, tylko kierować się własnym sercem i rozumem. Twoja babcia Cię bardzo teraz potrzebuje, więc popełniłabyś ogromny błąd zostawiając ją w takiej sytuacji. Trzymaj się dzielnie Mycha :c

odpowiedz

Reklama
9 miesięcy temu

kikusia1225
9 miesięcy temu

Bardzo dobrze wiem w jakiej jesteś sytuacji. Wiec jestem z Tb duchowo :*
Bądź przy babci, pomóż mamie. Bądź tą osobą która wszystkich sklejka w kupe.
Dużo wytrwałości i cierpliwości.

kikusia1225: Bardzo dobrze wiem w jakiej jesteś sytuacji. Wiec jestem z Tb duchowo :* Bądź przy babci, pomóż mamie. Bądź tą osobą która wszystkich sklejka w kupe. Dużo wytrwałości i cierpliwości.

odpowiedz

izawrona
9 miesięcy temu

Tez bym nie zostawila nikogo bliskiego ze wzgledu na innych, niech robia co chca

Trzymaj sie :*

izawrona: Tez bym nie zostawila nikogo bliskiego ze wzgledu na innych, niech robia co chca Trzymaj sie :*

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć... :: Dziewczyny, ludzie, nieliczne jednostki, które czytają te wypociny, niczego odkrywczego

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 613. Dziś tak bardzo chcę Cię pocałować, że gryzę się we własny oddech. :: Coraz częściej tonę we własnych myślach. Zalewa mnie rozpacz. Rozbija mnie czas. Duszą mnie kurewsko

  6 dni temu

 • 612. Najpiękniejszym prezentem jest szczęście w oczach. :: Weszłam dzisiaj na wiadomości, które tutaj na bloga mi przychodzą. I pewna wiadomość przy

  13 dni temu

 • 611. "Wykorzystywać czas. Na spacery i na pocałunki. Na patrzenie w oczy i w okna dobrych dusz." :: Codziennie chcę dodać notkę i tak mi zeszło, że od 22 dni tu nie zaglądałam. Ale muszę w końcu tu na

  17 dni temu

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  1 miesiąc temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  2 miesiące temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  2 miesiące temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

;)

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili