575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć...

Album: selene  

575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć...

Włącz muzykę/film

księżyc.

Dziewczyny, ludzie, nieliczne jednostki, które czytają te wypociny, niczego odkrywczego tu  nie napiszę, ale życie jest kurewsko ciężkie.

Najgorszą rzeczą jest podzielona rodzina. Jak być dobrym skoro stawiają Ci ultimatum: wybieraj. Wybieraj... między rodziną a rodziną. I z zewnątrz nikt Ci nie powie, że coś jest tu nie tak. A każdy ma swoje tajemnice i nigdzie nie jest idealnie i pod paznokciami perfekcyjnej rodziny zobaczysz ile tam brudów i nieszczęść. Nie będę się rozpisywać i was wtajemniczać bo nie ma się czym chwalic, ale naprawdę nie rozumiem jak można być tak znieczulonym na najbliższą osobę w swoim życiu, która stoi w cieniu śmierci. 

Nie ma się co oszukiwać, moja babcia ma raka, była operacja, jest 5 tygodni naświetlań. Rak złośliwy. Znika w oczach, jak przedtem tego nie widziałam, tak teraz widzę jak skóra coraz bardziej wisi na szyi, jak spodnie wiszą coraz bardziej. I coraz ciężej być obojętnym na słowa "chciałbym być na Twoim weseku jeszcze". I coraz bardziej boli jak się słyszy "ale Ty się mną nie brzydz", chociaż wcale taka myśl Ci do głowy nie przychodzi.

I dzisiaj już pękłam jak zobaczyłam jakie wywody i jakie oskarżenia padają na moją mamę - jedyną osobę, dobrą duszę, która stara się pogodzić wszystkich własnymi siłami. I się popłakałam, bo nie wyobrażam sobie świąt. I nie wiem co będzie dalej. Ale wiem jedno, nie zostawię osoby, która teraz potrzebuje bliskości, która bije się z czasem, na którą spadł taki wyrok.

 

 

 

 

 

Megera

 

 

 

 

 

 

P.S Ostatnie godziny w wieku lat dziewiętnastu, spadło na mnie jeszcze więcej. Żebym miała z czym wejść w 20 letnie życie.

Link do wpisu:

Komentarze

ekscentrycznie
3 miesiące temu

I dobrze postępujesz. Nie powinnaś na nikogo patrzeć, tylko kierować się własnym sercem i rozumem. Twoja babcia Cię bardzo teraz potrzebuje, więc popełniłabyś ogromny błąd zostawiając ją w takiej sytuacji.

Trzymaj się dzielnie Mycha :c

ekscentrycznie: I dobrze postępujesz. Nie powinnaś na nikogo patrzeć, tylko kierować się własnym sercem i rozumem. Twoja babcia Cię bardzo teraz potrzebuje, więc popełniłabyś ogromny błąd zostawiając ją w takiej sytuacji. Trzymaj się dzielnie Mycha :c

odpowiedz

Reklama
3 miesiące temu

kikusia1225
2 miesiące temu

Bardzo dobrze wiem w jakiej jesteś sytuacji. Wiec jestem z Tb duchowo :*
Bądź przy babci, pomóż mamie. Bądź tą osobą która wszystkich sklejka w kupe.
Dużo wytrwałości i cierpliwości.

kikusia1225: Bardzo dobrze wiem w jakiej jesteś sytuacji. Wiec jestem z Tb duchowo :* Bądź przy babci, pomóż mamie. Bądź tą osobą która wszystkich sklejka w kupe. Dużo wytrwałości i cierpliwości.

odpowiedz

izawrona
2 miesiące temu

Tez bym nie zostawila nikogo bliskiego ze wzgledu na innych, niech robia co chca

Trzymaj sie :*

izawrona: Tez bym nie zostawila nikogo bliskiego ze wzgledu na innych, niech robia co chca Trzymaj sie :*

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

575. I wydaje się, że najlepszą rzeczą w życiu jest śmierć... :: Dziewczyny, ludzie, nieliczne jednostki, które czytają te wypociny, niczego odkrywczego

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 584. Choć raz zrób do cholery to, co chcesz, zamiast tego, co uważasz, ze powinieneś. :: Przeżyłam tydzień! (czekam na oklaski, ewentualnie możecie to ogłosić jako cud)

Dzisiaj mieliśmy św

  5 dni temu

 • 583. Życzę Ci szczęścia. Wiesz, to taki stan, w którym masz ochotę latać pomimo trosk dnia codziennego. :: Dzisiaj, teraz, w tym momencie moim największym marzeniem jest sobie ZNIKNĄĆ.
Już dawno nie miałam t

  10 dni temu

 • 582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy. :: Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.I trochę się wydarzyło i coś się zobaczyło, ale

  15 dni temu

 • 581. "Gdy miłości brak, Ty daj siostro jej daj..." :: To zdjęcie idealnie obrazuje moje życie miłosne. Ławka. Pusta. A ludzi pełno.
Minęło 10 dni od ostat

  1 miesiąc temu

 • 580. Są ludzie, którzy znaczą dużo więcej niż trochę. :: Na ile procent jestem beznadziejna? Na 101%.
Kocham to miasto, ale wiąże z nim zbyt duże nadzieje. W

  1 miesiąc temu

 • 579. Podstawą do radosnej codzienności, jest pełna akceptacja samego siebie. :: Jak masz żyć i być szczęśliwym, skoro na każdym kroku ktoś składa na Ciebie wszystkie żale i winy?
J

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

#121 a zycie toczy sie dalej

Pozostałe (15)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili