610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać.

610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać.

Aparat: NIKON CORPORATION - EXIF
Model: NIKON D3200
Przys?ona: f/8.0
Ogniskowa: 48.0mm
Na?wietlanie: 10/2500
ISO: 100

moje apogeum!

Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!

Juwenalia czas start, alkohol czas start no i my razem - najwyższa pora, czas start!

Ale tej nocy królował ktoś inny. A ja niesamowicie cieszę się jej szczęściem. Moja najcudowniejsza sąsiadka z akademika, moja przyjaciółka, moja siostra. Po prawie pół roku czekania, doczekała się spędzenia czasu z nim. Rozmowy, pocałunków, nocy. 

Nie żeby coś, ale to ja im dałam przestrzeń by byli sami. Rozlokowałam ludzi po pokojach tak, że sama nie miałam gdzie spać. Ale warto było błądzić między klatką schodową a balkonem, tylko po to żeby oni byli razem. Co prawda miałam wybór, bo tylko jedna osoba miała wolne łóżka, właśnie on, mój i zarazem nie mój on. Ale coś mi mówiło, żeby nie iść do niego. Nie wiem dlaczego, wolałam wyjść niż zostać. Mogłyśmy być obie królowymi nocy. Ale wystarczył mi fakt, że w stosunku do mnie wciąż nie zmienił swoich poglądów. I nie zmieni. 

Najcudowniejszy maj! Trwaj!

 

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  10 dni temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  18 dni temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  24 dni temu

 • 607. W życiu chyba o to chodzi, wiesz, żeby się niemądrze nie poddawać, kiedy jeszcze można wszystko. I żeby się za bardzo nie starać, kiedy nie ma już o co. :: Z racji tego, że już dawno na zdjęciach tutaj nie było widocznego alkoholu - nadrabiam.
Nie wiem o c

  27 dni temu

 • 606. Powinniśmy kochać gdy jesteśmy na to gotowi. Nie gdy jesteśmy samotni. :: Jest prawie siódma rano a ja znowu nie spałam całą noc. I tak, była impreza. Ale nie spod

  1 miesiąc temu

 • 605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje s

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

W dzień

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili