605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

Włącz muzykę/film

moje apogeum!

Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje siebie. Czuję się zagubiona, jednocześnie wciąż brnąc w...no właśnie nie wiem w co. To jednocześnie najlepszy i najdziwniejszy czas w moim życiu.

Zrobiła się przepiękna pogoda. Aż żal siedzieć w akademiku. Miasteczko studenckie tętni życiem. A w moich żyłach codziennie tętni alkohol. Od czwartku codziennie wychodzę wieczorem. Dwa piwka, wino, wódki kolorowe, czyste. Łooo. 

Miałam się na weekendzie wyspać a czuję się jeszcze bardziej zmęczona. Imprezy trwają dosłownie do białego rana. Ostatnio położyłam się o 7 a wczoraj koło 5. Trafiam do każdego łóżka spać tylko nie do swojego. I nie, to nie przez upojenie alkoholowe. Chociaż pewnie też jest tego po części przyczyną. 

Jeśli chodzi o nas... Zauważyłam, że niesamowicie koduje informacje o mnie. Nawet jeśli mówiłam mu o czymś raz w życiu i nie była to nawet istotna informacja. Wychodzi pierwszy z inicjatywą. Staram się trzymać z daleka... No dobra i tak wszyscy wiedzą, że jest to niemożliwe. Ale nie ja zaczynam. Te przelotne pocałunki, wychodzące od niego. Dotyk. A potem lawina. Słyszę, mówię, widzę, robię rzeczy, które nigdy w moim życiu nie miały miejsca. Odkrywam stronę w sobie, której nie znałam. On ją we mnie odkrywa. 

Najpierw raz w miesiącu, poźniej dwa razy w tygodniu a teraz nawet i codziennie dostaję cząstkę bliskości na której mi tak zależy.

Chore relacje. Naprawdę czuję się jak książkowa Ana, która znalazła swojego Greya.

I myślę, że coś jednak więcej go rusza we mnie, niż tylko moje ciało. Nikt nie przytula i nie całuje w czółko bez powodu. Możemy dać sobie więcej, niż sobie wyobrażamy.


Mogę tu zostać. Z nimi. Z nim. Do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

Na razie nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie pozna

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 617. Żeby rana się zagoiła, trzeba przestać jej dotykać. :: Od prawie dwóch tygodni Cię nie widzę.
Wciąż żyję i wciąż oddycham.
Wciąż bez Ciebie.
Cod

  9 dni temu

 • 616. 'Nauczyłem się umierać w sobie, nauczyłem się ukrywać cały strach...' :: Tydzień temu przeżyłam swoją małą żałobę. I możecie się śmiać, bo nikt nie umarł. A On żyje i mam na

  15 dni temu

 • 615. 'Nie odbieraj sobie mnie, być tak blisko to nie grzech...' :: Prawdopodobnie wracam tutaj z regularnymi wpisami 'na stałe'. Po pierwsze dlatego że nie m

  24 dni temu

 • 614. "Przyspieszmy kroku bo dogania nas noc... I wtedy powiem Ci jak bardzo Cię chcę." :: Zaczęła się moja autodestrukcja.
Powolne i bolesne obumieranie.
Tydzień.
Zo<br />stało mi tylko tyle czasu

  28 dni temu

 • 613. Dziś tak bardzo chcę Cię pocałować, że gryzę się we własny oddech. :: Coraz częściej tonę we własnych myślach. Zalewa mnie rozpacz. Rozbija mnie czas. Duszą mnie kurewsko

  1 miesiąc temu

 • 612. Najpiękniejszym prezentem jest szczęście w oczach. :: Weszłam dzisiaj na wiadomości, kt&oacute;re tutaj na bloga mi przychodzą. I pewna wiadomość przy

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

Przygoda...

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili