605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

Włącz muzykę/film

moje apogeum!

Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje siebie. Czuję się zagubiona, jednocześnie wciąż brnąc w...no właśnie nie wiem w co. To jednocześnie najlepszy i najdziwniejszy czas w moim życiu.

Zrobiła się przepiękna pogoda. Aż żal siedzieć w akademiku. Miasteczko studenckie tętni życiem. A w moich żyłach codziennie tętni alkohol. Od czwartku codziennie wychodzę wieczorem. Dwa piwka, wino, wódki kolorowe, czyste. Łooo. 

Miałam się na weekendzie wyspać a czuję się jeszcze bardziej zmęczona. Imprezy trwają dosłownie do białego rana. Ostatnio położyłam się o 7 a wczoraj koło 5. Trafiam do każdego łóżka spać tylko nie do swojego. I nie, to nie przez upojenie alkoholowe. Chociaż pewnie też jest tego po części przyczyną. 

Jeśli chodzi o nas... Zauważyłam, że niesamowicie koduje informacje o mnie. Nawet jeśli mówiłam mu o czymś raz w życiu i nie była to nawet istotna informacja. Wychodzi pierwszy z inicjatywą. Staram się trzymać z daleka... No dobra i tak wszyscy wiedzą, że jest to niemożliwe. Ale nie ja zaczynam. Te przelotne pocałunki, wychodzące od niego. Dotyk. A potem lawina. Słyszę, mówię, widzę, robię rzeczy, które nigdy w moim życiu nie miały miejsca. Odkrywam stronę w sobie, której nie znałam. On ją we mnie odkrywa. 

Najpierw raz w miesiącu, poźniej dwa razy w tygodniu a teraz nawet i codziennie dostaję cząstkę bliskości na której mi tak zależy.

Chore relacje. Naprawdę czuję się jak książkowa Ana, która znalazła swojego Greya.

I myślę, że coś jednak więcej go rusza we mnie, niż tylko moje ciało. Nikt nie przytula i nie całuje w czółko bez powodu. Możemy dać sobie więcej, niż sobie wyobrażamy.


Mogę tu zostać. Z nimi. Z nim. Do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

Na razie nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie pozna

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  10 dni temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  18 dni temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  24 dni temu

 • 607. W życiu chyba o to chodzi, wiesz, żeby się niemądrze nie poddawać, kiedy jeszcze można wszystko. I żeby się za bardzo nie starać, kiedy nie ma już o co. :: Z racji tego, że już dawno na zdjęciach tutaj nie było widocznego alkoholu - nadrabiam.
Nie wiem o c

  27 dni temu

 • 606. Powinniśmy kochać gdy jesteśmy na to gotowi. Nie gdy jesteśmy samotni. :: Jest prawie siódma rano a ja znowu nie spałam całą noc. I tak, była impreza. Ale nie spod

  1 miesiąc temu

 • 605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje s

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

W dzień

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili