605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.

Włącz muzykę/film

moje apogeum!

Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje siebie. Czuję się zagubiona, jednocześnie wciąż brnąc w...no właśnie nie wiem w co. To jednocześnie najlepszy i najdziwniejszy czas w moim życiu.

Zrobiła się przepiękna pogoda. Aż żal siedzieć w akademiku. Miasteczko studenckie tętni życiem. A w moich żyłach codziennie tętni alkohol. Od czwartku codziennie wychodzę wieczorem. Dwa piwka, wino, wódki kolorowe, czyste. Łooo. 

Miałam się na weekendzie wyspać a czuję się jeszcze bardziej zmęczona. Imprezy trwają dosłownie do białego rana. Ostatnio położyłam się o 7 a wczoraj koło 5. Trafiam do każdego łóżka spać tylko nie do swojego. I nie, to nie przez upojenie alkoholowe. Chociaż pewnie też jest tego po części przyczyną. 

Jeśli chodzi o nas... Zauważyłam, że niesamowicie koduje informacje o mnie. Nawet jeśli mówiłam mu o czymś raz w życiu i nie była to nawet istotna informacja. Wychodzi pierwszy z inicjatywą. Staram się trzymać z daleka... No dobra i tak wszyscy wiedzą, że jest to niemożliwe. Ale nie ja zaczynam. Te przelotne pocałunki, wychodzące od niego. Dotyk. A potem lawina. Słyszę, mówię, widzę, robię rzeczy, które nigdy w moim życiu nie miały miejsca. Odkrywam stronę w sobie, której nie znałam. On ją we mnie odkrywa. 

Najpierw raz w miesiącu, poźniej dwa razy w tygodniu a teraz nawet i codziennie dostaję cząstkę bliskości na której mi tak zależy.

Chore relacje. Naprawdę czuję się jak książkowa Ana, która znalazła swojego Greya.

I myślę, że coś jednak więcej go rusza we mnie, niż tylko moje ciało. Nikt nie przytula i nie całuje w czółko bez powodu. Możemy dać sobie więcej, niż sobie wyobrażamy.


Mogę tu zostać. Z nimi. Z nim. Do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

Na razie nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie pozna

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 620. Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej bliskości. :: Nic nie ma znaczenia w obliczu śmierci. 
Okazu<br />je się, że nie ma się tak naprawdę żadnych pr

  3 miesiące temu

 • 619. Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój. :: Miałam tu bywać częściej a tymczasem bywam rzadziej.
Nie wiem, co, po co i dlaczego.
Napisałam do ni

  4 miesiące temu

 • 618. Tak łatwo się odchodzi. Tak trudno zapomina... :: Każdy w życiu ma swoje porażki. Ale moje życie jest jedną wielką porażką. Nie mam już siły wstawać b

  5 miesięcy temu

 • 617. Żeby rana się zagoiła, trzeba przestać jej dotykać. :: Od prawie dw&oacute;ch tygodni Cię nie widzę.
Wciąż żyję i wciąż oddycham.
Wciąż bez Ciebie.
Cod

  5 miesięcy temu

 • 616. 'Nauczyłem się umierać w sobie, nauczyłem się ukrywać cały strach...' :: Tydzień temu przeżyłam swoją małą żałobę. I możecie się śmiać, bo nikt nie umarł. A On żyje i mam na

  5 miesięcy temu

 • 615. 'Nie odbieraj sobie mnie, być tak blisko to nie grzech...' :: Prawdopodobnie wracam tutaj z regularnymi wpisami 'na stałe'. Po pierwsze dlatego że nie m

  5 miesięcy temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

Halloween...

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili