595. Ci, którzy sięgnęli dna wynoszą innych na szczyty. Bo tylko oni wiedzą jak tam jest.

Album: selene  

595. Ci, którzy sięgnęli dna wynoszą innych na szczyty. Bo tylko oni wiedzą jak tam jest.

księżyc.

Totalnie nie wiem co się ze mną dzieje. Wiem tylko, że nic dobrego.

Nie potrafię odnaleźć w sobie motywacji, jakiejkolwiek do czegokolwiek. 

Weekend spędziłam poza domem. W piątek wieczorem porządna impreza urodzinowa koleżanki z liceum, później mocowanie u niej. Wróciłam do domu o 13 a wyszłam z niego o 15. W sobotę miałam tak cudowny i dobry dzień. Naprawdę. Podobałam się sobie, cieszyłam się z wszystkiego. Mam wrażenie,że muszę się napić żeby się uśmiechnąć. I zaczyna mnie to przerażać.

Po weekendzie za to totalny zjazd emocjonalny. Po raz kolejny kładę się do łóżka o 3 w nocy. Wczoraj poszłam o 4. Mam ochotę przespać dzień bo w nocy się lepiej myśli. A raczej zabija się myślami. 

Jutro po południu wracam do akademika. Tak cholernie się z tego cieszę. Czuję się jak więzień we własnym domu. Zablokowana, zamknięta, osaczona. Brakuje mi tu tlenu. Brakuje mi tych, którzy są moim tlenem. Mam wrażenie, że zostawiłam siebie tam, w innym mieście. Ciało wróciło, ale bez duszy. Bezduszne, zdecydowanie. 

Cokolwiek bym zrobiła lub czego nie zrobiła. Ciągle słucham. Jak można tak się zachowywać. Jak można tak myśleć. Jak można tak mówić. Ciągle widzę zawód na twarzy. Ale skoro ja sama na sobie się zawodze, to jak mogę nie zawodzić innych?

Podupadłam na wielu polach. Przegrałam wiele bitew w życiu. Jestem skazana na wiele porażek. Wyrok można zmienić. Ale do tego potrzebuję drugiego człowieka, bo sama sobie nie poradzę. Zbyt wiele mnie przygniotlo. 

Coraz częściej mam wyjebane na moje życie. Nie dbam o nie. Nie chce mi się o nie dbać bo i tak nie widzę w nim sensu.

Boże, pomóż... Chociaż nie wiem czy zechcesz, bo i Ciebie zawiodłam.

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

pogmatwane
3 miesiące temu

Najważniejsze to nie patrzeć na innych. Żyjesz dla siebie, nie dla kogoś.

pogmatwane: Najważniejsze to nie patrzeć na innych. Żyjesz dla siebie, nie dla kogoś.

odpowiedz

Reklama
3 miesiące temu

kikusia1225
3 miesiące temu

Musisz siebie zaakceptować i udowodnić sobie że nie przegrałaś. Ty jesteś ważniejsza nie inni. Upadłas? To wstań

kikusia1225: Musisz siebie zaakceptować i udowodnić sobie że nie przegrałaś. Ty jesteś ważniejsza nie inni. Upadłas? To wstań

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

595. Ci, którzy sięgnęli dna wynoszą innych na szczyty. Bo tylko oni wiedzą jak tam jest. :: Totalnie nie wiem co się ze mną dzieje. Wiem tylko, że nic dobrego.
Nie potrafię odnaleźć w so

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  10 dni temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  18 dni temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  24 dni temu

 • 607. W życiu chyba o to chodzi, wiesz, żeby się niemądrze nie poddawać, kiedy jeszcze można wszystko. I żeby się za bardzo nie starać, kiedy nie ma już o co. :: Z racji tego, że już dawno na zdjęciach tutaj nie było widocznego alkoholu - nadrabiam.
Nie wiem o c

  27 dni temu

 • 606. Powinniśmy kochać gdy jesteśmy na to gotowi. Nie gdy jesteśmy samotni. :: Jest prawie siódma rano a ja znowu nie spałam całą noc. I tak, była impreza. Ale nie spod

  1 miesiąc temu

 • 605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje s

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

W dzień

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili