591. Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć.

Album: Eos.  

591. Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć.

szary świt.

Zdjęcie z grudnia. Poranek po akademickiej wigilii. Zazwyczaj tak to wygląda właśnie. Najlepsza impreza. Chcę, żeby było tak jak wtedy. Chcę, żeby było jak w nocy 10 stycznia. Chcę, żeby było cokolwiek, byleby z nim.

Za dużo wszystkiego. Rozum bije się z sercem. Nauka bije się z myślami o nim. 

Nie zaliczyłam jednego egzaminu w terminie zerowym. W zasadzie nie tylko ja, bo uwaliła prawie połowe roku. Ludzie na studiach się kruszą, co mnie wcale nie dziwi. Dzisiaj był pierwszy termin. Cały weekend spędziłam w lektorium. Mój mózg nie przyswaja już żadnj wiedzy. 12 godzin dziennie nad książkami i bez efektów. Nie pamiętam kiedy położyłam się o normalnej godzinie. Ciągle siedzenie do 3. I jak nie nauka to rozmyślanie o tym co się tutaj dzieje. Albo raczej co się nie dzieje a powinno.

Zrobiłam sobie na weekendzie detoks od niego. Tak, unikałam go, chociaż ewidentnie on też nie miał ochoty wchodzić w jakiekolwiek konfrontacje ze mną. Dzisiaj go tylko słyszałam. Jutro jedzie do domu. a więc czeka mnie dwutygodniowy detoks. Na samą myśl wszystko mnie boli.

Wysiadam. W sobotę wracam do domu. Wcale się nie cieszę.

Na chwilę obecną z niczego się nie cieszę.

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

kikusia1225
4 miesiące temu

Los ewidentnie nami sie bawi :(
Może dobrze ci zrobi taka przerwa. Ale najgorsze będzie jesli znowu go zobaczysz wszystko wróci, a może nie?

kikusia1225: Los ewidentnie nami sie bawi :( Może dobrze ci zrobi taka przerwa. Ale najgorsze będzie jesli znowu go zobaczysz wszystko wróci, a może nie?

odpowiedz

Reklama
4 miesiące temu

izawrona
4 miesiące temu

Jezus musialo byc grubo :D

izawrona: Jezus musialo byc grubo :D

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

591. Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć. :: Zdjęcie z grudnia. Poranek po akademickiej wigilii. Zazwyczaj tak to wygląda właśnie. Najlepsza

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  10 dni temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  18 dni temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  24 dni temu

 • 607. W życiu chyba o to chodzi, wiesz, żeby się niemądrze nie poddawać, kiedy jeszcze można wszystko. I żeby się za bardzo nie starać, kiedy nie ma już o co. :: Z racji tego, że już dawno na zdjęciach tutaj nie było widocznego alkoholu - nadrabiam.
Nie wiem o c

  27 dni temu

 • 606. Powinniśmy kochać gdy jesteśmy na to gotowi. Nie gdy jesteśmy samotni. :: Jest prawie siódma rano a ja znowu nie spałam całą noc. I tak, była impreza. Ale nie spod

  1 miesiąc temu

 • 605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje s

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

W dzień

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili