585. Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

Album: Cool Story Bro!  

585. Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

Tell it again.

Siema!

Aż kipi optymizm z tego przywitania, jakaś nowość.

Zjebana po całym dniu, po nauce, po kolosie, po prawie dwóch tygodniach się odzywam i...nie wiem od czego zacząć. Może zacznę od tego, że uwielbiam tych ludzi z akademika. Naprawdę. Mam dzięki tym świrom tyle radości < 3 Z każdym dniem integracja idzie w coraz to lepszym kierunku, bardzo mi się to podoba :>. Jest tyle bzdetów tak naprawdę, które sprawiają, że mi się mordka uśmiecha, że nie wiem od czego zacząć.

Może zacznę od tego, że chłopcy wpadli na świetny pomysł zorganizowania, uwaga (!) mikołajek w składzie naszym akademickim! I tak oto dwa dni temu losowaliśmy losy z czapki. O dziwo udało mi się wylosować pana, którego chciałam i tu się zaczyna problem. Nie tyle z tym co mu kupić, ale... Kiedy zaczynam fiksować się na kolejnego (moje serce jest zbyt spragnione bliskości) tak z tym pierwszym mam coraz lepsze relacje. Nie jestem już niezauważalna, przychodzi już nie tylko do współlokatorki. Jakieś zaczepki, dotyki. Najlepszym świadectwem na to jest zdjęcie. Dał mi swoją bluzę. Chyba cudowniejszej rzeczy na sobie nie miałam! Jest nie dość, że mega cieplutka to ładna i mega mi pasuje. Ja, jako mały krasnal powiem nieskromnie w bluzie rozmiaru L wyglądam słodko i uroczo. Byłam w niej już na uczelni, chciałam mu nawet oddać, ale powiedział, że mogą ją trzymać jeśli chcę i w niej chodzić kiedy chcę. Takim właśnie sposobem jego bluza wisi w mojej szafie i w niej sobie będę śmigać. Męskie bluzy to jedna z najcudowniejszych rzeczy na świecie.

Jestem teraz tak sfiksowana. 

Już niedługo oszaleję.

Weekend też zapowiada się ciekawie, chociaż zjeżdzam do domu. Spotykam się nareszcie z przyjaciółkami i robimy WIELKIE pogaduchy. Achh brakuje mi tego, jest tyle do opowiedzenia a czasu tak mało. Tyle rzeczy do zrobienia. Uczelnia zawala mnie obowiązkami, ale postaram się utrzymać na studiach chociażby po to, żeby mieszkać w tym akademiku.Może to jednak będzie najlepszy rok akademicki? Może jednak się coś zmieni? A może już zmieniło...

 

 

 

 

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

pogmatwane
1 miesiąc temu

Myślę, że już się zmieniło :)

pogmatwane: Myślę, że już się zmieniło :)

odpowiedz

Reklama
1 miesiąc temu

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

585. Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać. :: Siema!
Aż kipi optymizm z tego przywitania, jakaś nowość.
Zjebana po całym dniu, po nauce, po k

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 843. Moje imię brzmi tak dobrze, gdy całuje twój język po francusku. :: Właśnie tak miał się ten rok zacząć, właśnie tak!
Drugi dzień w akademiku i już się dzieje, grubo...

  6 dni temu

 • 587. Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, nowe zmiany...? :: Witajcie kochani w 2018 roku.
Chciałabym kilka sł&oacute;w powiedzieć o 2017.
Myślę, że to był d

  14 dni temu

 • 586. Kto wie, czy za rogiem nie stoją anioł z Bogiem, nie obserwują zdarzeń i nie spełniają marzeń? :: Ostatni post 22 dni temu... Aż wstyd! Zwłaszcza, że u mnie tyle się dzieje...
Piszę do Was już z dom

  26 dni temu

 • 585. Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać. :: Siema!
Aż kipi optymizm z tego przywitania, jakaś nowość.
Zjebana po całym dniu, po nauce, po kolosi

  2 miesiące temu

 • 584. Choć raz zrób do cholery to, co chcesz, zamiast tego, co uważasz, ze powinieneś. :: Przeżyłam tydzień! (czekam na oklaski, ewentualnie możecie to ogłosić jako cud)

Dzisiaj mieliśmy św

  2 miesiące temu

 • 583. Życzę Ci szczęścia. Wiesz, to taki stan, w którym masz ochotę latać pomimo trosk dnia codziennego. :: Dzisiaj, teraz, w tym momencie moim największym marzeniem jest sobie ZNIKNĄĆ.
Już dawno nie miałam t

  2 miesiące temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

Witaj 2018

#121 a zycie toczy sie dalej

Pozostałe (15)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili