582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

Album: Eos.  

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

szary świt.

Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.
I trochę się wydarzyło i coś się zobaczyło, ale totalnie nie mam motywacji opowiadać Wam o dobrych rzeczach. Jestem smętnym, pesymistycznym człowiekiem. Ot, co. 


Długi weekend początkowo listopadowy dość aktywny. Jeśli siedziałam w domu to tylko z własnej woli, żeby się zregenerować. Miałam prawie tydzień wolnego, także odpoczęłam a tymczasem przeżyć na zajęciach dzisiaj do 20, jutro i znowu długi weekend. Z racji, że 11 listopada wypada w tym roku w sobotę i nie mamy wolnego, moja uczelnia zaproponowała nam wolny piątek. Więc póki się opłaca być dłużej w domu to wracam. Już sobie zaplanowałam, także oby wszystko poszło zgodnie z planem. Pierwszy kurs w piątek rano 6:35 wsiadam w autobus i jade (tak na marginesie bardzo spodobało mi się wstawanie o 5 rano, naprawdę, już 3 raz tym kursem wracam do domu xD). Zaraz po przyjeździe nie wracam do domu, tylko uderzam z przyjaciółką na shopping ;>. W sobotę uroczystości, na których śpiewam w moim liceum. Nie żebym była już 2 rok absolwentką, ale nie mogę się rozstać ze scholą i ludźmi w tym wszystkim uczestniczącymi. W niedzielę zamierzam udać się na spotkanie z myślę, świetną pisarką. Chociaż jej książka już widnieje na mojej półce, to jeszcze nie miałam czasu do niej zaglądnąć. Jak wszystko się uda to się pochwale autografem. W zasadzie nie jednym, bo w tym roku akademickim łapię po prostu swoich ulubionych artystów, pisarzy i kolekcjonuje zdjęcia i autografy ze znanymi osobami. Więcej o tym następnym razem.

Miała to być notka na jedno zdanie.

A tu proszę jaki esej.

Do następnego!

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

izawrona
6 miesięcy temu

Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

izawrona: Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

odpowiedz

Reklama
6 miesięcy temu

pogmatwane
6 miesięcy temu

Wstawanie o 5, o nieeee xD

pogmatwane: Wstawanie o 5, o nieeee xD

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy. :: Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.I trochę się wydarzyło i coś się zobaczy

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 610. Granice są po to żeby je przekraczać, a życie nie jest po to by za nie przepraszać. :: Maj jest cudowny! Tegoroczny szczególnie. A czuję, że będzie jeszcze lepszy!
Juwenalia cz

  10 dni temu

 • 609. Jest maj. Młodość wygania nas z mieszkań i domów, bo nie znosi barier i granic. :: Miłość jest cudowna. Miłość jest ważna. Miłość ubogaca. 
A w szczególności miłoś

  18 dni temu

 • 608. Zróbmy coś pięknego, by nie zaćpać się smutkiem. :: Cudowny, słoneczny piątek. Już dawno takiego nie było. Już dawno nie byliśmy tak blisko siebie. Dla

  24 dni temu

 • 607. W życiu chyba o to chodzi, wiesz, żeby się niemądrze nie poddawać, kiedy jeszcze można wszystko. I żeby się za bardzo nie starać, kiedy nie ma już o co. :: Z racji tego, że już dawno na zdjęciach tutaj nie było widocznego alkoholu - nadrabiam.
Nie wiem o c

  27 dni temu

 • 606. Powinniśmy kochać gdy jesteśmy na to gotowi. Nie gdy jesteśmy samotni. :: Jest prawie siódma rano a ja znowu nie spałam całą noc. I tak, była impreza. Ale nie spod

  1 miesiąc temu

 • 605.Usuń nienawiść. Tylko tam, gdzie miłość i dobro, mogą spełniać się cuda. Nie wykorzystuj ludzi. Wykorzystuj chwile i czas dla ludzi. I dziel się sercem z innymi.  :: Ja naprawdę nie wiem co się dzieje. Wokół mnie, ale przedewszystkim ze mną. Nie poznaje s

  1 miesiąc temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

W dzień

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili