582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

Album: Eos.  

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

szary świt.

Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.
I trochę się wydarzyło i coś się zobaczyło, ale totalnie nie mam motywacji opowiadać Wam o dobrych rzeczach. Jestem smętnym, pesymistycznym człowiekiem. Ot, co. 


Długi weekend początkowo listopadowy dość aktywny. Jeśli siedziałam w domu to tylko z własnej woli, żeby się zregenerować. Miałam prawie tydzień wolnego, także odpoczęłam a tymczasem przeżyć na zajęciach dzisiaj do 20, jutro i znowu długi weekend. Z racji, że 11 listopada wypada w tym roku w sobotę i nie mamy wolnego, moja uczelnia zaproponowała nam wolny piątek. Więc póki się opłaca być dłużej w domu to wracam. Już sobie zaplanowałam, także oby wszystko poszło zgodnie z planem. Pierwszy kurs w piątek rano 6:35 wsiadam w autobus i jade (tak na marginesie bardzo spodobało mi się wstawanie o 5 rano, naprawdę, już 3 raz tym kursem wracam do domu xD). Zaraz po przyjeździe nie wracam do domu, tylko uderzam z przyjaciółką na shopping ;>. W sobotę uroczystości, na których śpiewam w moim liceum. Nie żebym była już 2 rok absolwentką, ale nie mogę się rozstać ze scholą i ludźmi w tym wszystkim uczestniczącymi. W niedzielę zamierzam udać się na spotkanie z myślę, świetną pisarką. Chociaż jej książka już widnieje na mojej półce, to jeszcze nie miałam czasu do niej zaglądnąć. Jak wszystko się uda to się pochwale autografem. W zasadzie nie jednym, bo w tym roku akademickim łapię po prostu swoich ulubionych artystów, pisarzy i kolekcjonuje zdjęcia i autografy ze znanymi osobami. Więcej o tym następnym razem.

Miała to być notka na jedno zdanie.

A tu proszę jaki esej.

Do następnego!

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

izawrona
3 miesiące temu

Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

izawrona: Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

odpowiedz

Reklama
3 miesiące temu

pogmatwane
3 miesiące temu

Wstawanie o 5, o nieeee xD

pogmatwane: Wstawanie o 5, o nieeee xD

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy. :: Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.I trochę się wydarzyło i coś się zobaczy

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 595. Ci, którzy sięgnęli dna wynoszą innych na szczyty. Bo tylko oni wiedzą jak tam jest. :: Totalnie nie wiem co się ze mną dzieje. Wiem tylko, że nic dobrego.
Nie potrafię odnaleźć w sobie mo

  5 dni temu

 • 594. Jeden pocałunek można uznać za wypadek , dwa to już tarapaty. :: Widzę nasze bojowe nastroje, widzę jak coraz trudniej walczyć samej ze sobą. Sąsiadka już coraz bard

  8 dni temu

 • 593. I nie poddawaj się. Świat ma wiele zakamarków, w których można odnaleźć cuda. :: Tydzień do wyjazdu. Tydzień do powrotu. 
Odliczam dni, a myślami już jestem tam, bo wiem, że on też

  10 dni temu

 • 592. Zabierz mnie jeszcze na kawę, niech świat się mgli deszczy kruszy, istnieć będą tylko twoje oczy. :: Zanim zacznę się uczyć, muszę coś napisać. Uwolnić się, wylać swoje żale.
Jest pierwszy lutego, prze

  16 dni temu

 • 591. Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć. :: Zdjęcie z grudnia. Poranek po akademickiej wigilii. Zazwyczaj tak to wygląda właśnie. Najlepsza impr

  19 dni temu

 • 590. Chce mi się kochać. Ciebie. :: Mam takie wahania nastrojów. Kiedyś mnie to zabije.
I są takie chwile jak ta, że pozostaj

  28 dni temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

#123 życie , życie jest nowela

Pozostałe (15)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili