582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

Album: Eos.  

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy.

szary świt.

Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.
I trochę się wydarzyło i coś się zobaczyło, ale totalnie nie mam motywacji opowiadać Wam o dobrych rzeczach. Jestem smętnym, pesymistycznym człowiekiem. Ot, co. 


Długi weekend początkowo listopadowy dość aktywny. Jeśli siedziałam w domu to tylko z własnej woli, żeby się zregenerować. Miałam prawie tydzień wolnego, także odpoczęłam a tymczasem przeżyć na zajęciach dzisiaj do 20, jutro i znowu długi weekend. Z racji, że 11 listopada wypada w tym roku w sobotę i nie mamy wolnego, moja uczelnia zaproponowała nam wolny piątek. Więc póki się opłaca być dłużej w domu to wracam. Już sobie zaplanowałam, także oby wszystko poszło zgodnie z planem. Pierwszy kurs w piątek rano 6:35 wsiadam w autobus i jade (tak na marginesie bardzo spodobało mi się wstawanie o 5 rano, naprawdę, już 3 raz tym kursem wracam do domu xD). Zaraz po przyjeździe nie wracam do domu, tylko uderzam z przyjaciółką na shopping ;>. W sobotę uroczystości, na których śpiewam w moim liceum. Nie żebym była już 2 rok absolwentką, ale nie mogę się rozstać ze scholą i ludźmi w tym wszystkim uczestniczącymi. W niedzielę zamierzam udać się na spotkanie z myślę, świetną pisarką. Chociaż jej książka już widnieje na mojej półce, to jeszcze nie miałam czasu do niej zaglądnąć. Jak wszystko się uda to się pochwale autografem. W zasadzie nie jednym, bo w tym roku akademickim łapię po prostu swoich ulubionych artystów, pisarzy i kolekcjonuje zdjęcia i autografy ze znanymi osobami. Więcej o tym następnym razem.

Miała to być notka na jedno zdanie.

A tu proszę jaki esej.

Do następnego!

 

 

 

Megera

Link do wpisu:

Komentarze

izawrona
14 miesięcy temu

Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

izawrona: Racja artystow w Krakowie sporo :D ja nigdy nie zbieralam autografoe jakos nie krecilo mnoe to xD

odpowiedz

Reklama
14 miesięcy temu

pogmatwane
14 miesięcy temu

Wstawanie o 5, o nieeee xD

pogmatwane: Wstawanie o 5, o nieeee xD

odpowiedz

Dodaj komentarz

Użytkownik megera chce wiedzieć kto komentuje. Żeby zostawić komentarz zaloguj się lub załóż konto zupełnie za darmo!

Poleć to zdjęcie znajomym

582. Nie chciałam nic więcej poza tym, by ta relacja po prostu przetrwała te wszystkie próby, na które ją oboje wystawiliśmy. :: Jakby ktoś pytał to jest chujowo, ale stabilnie.I trochę się wydarzyło i coś się zobaczy

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

 

Moje ostatnie wpisy

 • 620. Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej bliskości. :: Nic nie ma znaczenia w obliczu śmierci. 
Okazu<br />je się, że nie ma się tak naprawdę żadnych pr

  4 miesiące temu

 • 619. Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój. :: Miałam tu bywać częściej a tymczasem bywam rzadziej.
Nie wiem, co, po co i dlaczego.
Napisałam do ni

  5 miesięcy temu

 • 618. Tak łatwo się odchodzi. Tak trudno zapomina... :: Każdy w życiu ma swoje porażki. Ale moje życie jest jedną wielką porażką. Nie mam już siły wstawać b

  6 miesięcy temu

 • 617. Żeby rana się zagoiła, trzeba przestać jej dotykać. :: Od prawie dw&oacute;ch tygodni Cię nie widzę.
Wciąż żyję i wciąż oddycham.
Wciąż bez Ciebie.
Cod

  6 miesięcy temu

 • 616. 'Nauczyłem się umierać w sobie, nauczyłem się ukrywać cały strach...' :: Tydzień temu przeżyłam swoją małą żałobę. I możecie się śmiać, bo nikt nie umarł. A On żyje i mam na

  7 miesięcy temu

 • 615. 'Nie odbieraj sobie mnie, być tak blisko to nie grzech...' :: Prawdopodobnie wracam tutaj z regularnymi wpisami 'na stałe'. Po pierwsze dlatego że nie m

  7 miesięcy temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Znajomi

... :-)

#128 mam dziwne dni

Pozostałe (16)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili